Łukasz Lewandowski Photography

Sesja narzeczeńska Moniki i Mateusza w Chorwacji

  • paź 4, 2018

Tak to jest gdy planujesz z przyjaciółmi wspólne wakacje i wpadasz na pomysł, który koniecznie trzeba było zrealizować. Wspólnie z Moniką, Mateuszem, Joanną, Przemkiem, Anią i Krystianem wybraliśmy się na wakacje do Chorwacji.

Główne założenie tego urlopu to maksymalnie wypocząć, poleniuchować i nabrać siły przed kolejnymi dniami w pracy. Za cel obraliśmy sobie dobrze znany rejon Dalmacji na Rivierze Makarskiej. Ostatecznie naszym miejscem pobytu okazała się Baska Voda.

Jako że byłem pierwszy raz w Chorwacji krajobraz wywarł na mnie bardzo duże wrażenie. Morze i zaraz obok góry z masywem Biokovo i na jego terenie drugim najwyższym szczytem Chorwacji – Sveti Jure – 1762 m n.p.m. Podczas pobytu mieliśmy okazję na nim być. Poniżej na zdjęciach można zobaczyć jak wygląda ten masyw, chorwackie góry oraz droga na szczyt.

Oprócz gór zwiedzaliśmy również okoliczne wyspy Brac i Hvar. Bardzo urokliwe śródziemnomorskie małe miejscowości. Kamieniste plaże, piękna choć czasami kapryśna pogoda i piękne krajobrazy.

 

 

 

 

 

 

 

Jednak to nie wszystko. Zmierzając do głównej części, podczas tych wakacji miałem przyjemność wykonania dla swoich przyjaciół sesji narzeczeńskiej.
Monika i Mateusz w przyszłym roku się pobierają. Od wielu lat obserwuję ich życie i było to dla mnie bardzo ważne przeżycie.
Mogłem uwiecznić na zdjęciach bardzo bliskich mi ludzi. Zerknijcie.